Mobil Uygulama Gizlilik Bildirimi

MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Tüm Kullanıcılarımızın gizliliği bizim için en hassas konuların başında gelmektedir. 

Uygulama Kullanıcısı olarak hizmetlerimizi kullandığınızda, bazı kişisel verilerinizi işlemekteyiz. Bu Gizlilik Bildirimi, Kişisel Verilerinizi nasıl koruduğumuzu ve ne için işleme aldığımızı açıklar. Dikkatlice okumanızı öneririz.

Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Uygulama herhangi bir kişisel bilgi verilmeksizin indirilebilir. Uygulama Profil hesabı oluşturarak veya oluşturmadan devam ederek kullanılabilmektedir. Sincan sınırları içerisinde sizlere sağladığımız ücretsiz wifi hizmetinden faydalanmak için tc no, ad soyad, baba adı ve doğum yılı bilgilerinizi girerek profil hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Zira profil hesabı oluşturmadığınız takdirde kullanım sınırınız 15 dakika olacağından internetiniz kesilecektir.

 

Size ait olmayan cihazlarda profil hesabı ile devam ettiğinizde, üçüncü kişiler tarafından hesap bilgileriniz (vergi borçları, yapılan tahsilatlar) görüntülenebilir. Oluşacak bu tür güvenlik sorunlarından Sincan Belediyesi sorumlu değildir.

 

Uygulamanın istek, şikâyet, başvuru gönderme özelliklerini kullanarak yapmış olduğunuz başvurularınızın değerlendirilebilmesi için adınız, soyadınız, telefon numaranız, konum bilgileriniz gibi bilgiler istenebilmektedir. Gönderiminiz ile ilgili sonuç ve değerlendirmelerini tarafınıza tekrar iletmek için bu bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilgileriniz kesinlikle üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

 

Güvenlik

Kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak, hasar riskini en aza indirmek, bilgi kaybı ve yetkisiz erişimden veya bilgiyi kullanmak için önlemler uygulanmaktadır. Bununla birlikte, bu tedbirler mutlak bilgi güvenliği sağlayamamaktadır. Dolayısıyla, kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için çaba sarf edilir, ancak bu garanti edilmez ve uygulama ile ilgili veritabanlarının herhangi bir haksız davranış, arıza, izinsiz engeller veya erişim veya diğer kötüye kullanım ve  kötüye kullanımdan tamamen muaf olacağı da beklenmemelidir.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Bu Beyan, herhangi bir zamanda güncellenebilir. Taraflar, Gizlilik Bildirimi’nin güncellenmiş bir sürümünü hizmet aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Bildirimi’nde yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz önerilmektedir. Bu Gizlilik Bildirimini periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak uygulamaları kullanan kullanıcının sorumluluğundadır ve kullanıcı bunu kabul ve taahhüt eder.

Bu Bildirimde yapılan değişikliklerin herhangi birine bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. Değişiklik yürürlüğe girdikten sonra uygulamayı kullanmaya devam etmeniz, değiştirilen bildirimi kabul ettiğinizi gösterecektir. Değiştirilen bildirimi kabul etmiyorsanız, uygulamayı kaldırabilir veya kullanmaktan vazgeçebilirsiniz.