insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
BAŞKAN ERCAN MAHALLELİYİ DİNLİYOR
20.07.2018Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan göreve geldiği ilk günden bu yanabelediye çalışmalarına vatandaşla birlikte karar veriyor. “Halk ile birlikte şeffaf yönetim” anlayışıyla yoluna devam eden Başkan Ercan Mahalle mahalle gezerek vatandaşın derdine ortak oluyor, önerilerini dinliyor.

İLK DURAK TANDOĞAN MAHALLESİ

Göreve geldiği ilk andan itibaren istişarelere önem veren Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Tandoğan Mahallesi sakinleriyle Salı Pazarı’nda bir araya geldi. Mahalle Toplantısında Başkan Yardımcıları ile Müdürler de hazır bulundu.  Mahalleli Başkan Ercan’a merak ettiği tüm soruları sorma fırsatı bulurken Başkan Ercan da şikayet ve talepleri tek tek not aldı. Görüş ve taleplerini doğrudan Başkan’a iletme fırsatı bulan Mahalle sakinleri hizmetlerinden ötürü Başkan Ercan’a teşekkürlerini iletti.

MAHALLE TOPLANTILARI DEVAM EDECEK

Başkan Ercan, “Sincan Belediye Başkanı olarak göreve geldiğim ilk günden itibaren ‘Sincan’da halk ne derse o olur’ ilkesiyle yola çıktık. Ve bu ilke doğrultusunda yaptığımız hizmetlerde sosyal ve katılımcı belediyecilik anlayışıyla hareket ettik. Rotasını halkın isteklerine göre belirleyen belediye olmaktan asla vazgeçmedik. Bundan sonra da yolumuza vatandaşlarımızla el ele devam edeceğiz.” diye konuştu. Mahalle sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap vermek adına Başkan Ercan Mahalle mahalle dolaşmaya devam edecek. Başkan Ercan Mahalle toplantılarında belediye çalışmalarını vatandaşlarla paylaşmayı ve görüş alışverişinde bulunmayı sürdürecek.

     
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK