insan odakl belediyecilik
arama
Shape 2

HABERLER
BAŞKAN ERCAN ŞEHİT ANNELERİNİ UNUTMADI
14.05.2018Sincan Belediyesi şehit annelerini Anneler Gününde de yalnız bırakmadı. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Şehit Annelerinin kapılarını tek tek çalarak, anneler gününü kutladı.

Sincan Belediyesi, Anneler gününü evlatlarının resimlerini bağrına basarak geçiren şehit annelerini unutmadı. Başkan Ercan Sincan’da ikamet eden şehit anneleri ve eşlerini ziyaret etti. Ülkenin bölünmez bütünlüğü için hayatlarından vazgeçip şehit olan ölümsüz kahramanların anneleri ve eşlerinin anneler gününü kutladı.

Sincan Belediye Başkan Murat Ercan, Ak Parti Sincan İlçe Başkanı Soner Arslanargun ile birlikte Afrin şehidi Astsubay Musa Özalkan, Şehit ömer Bozkurt, Şehit Mesut Batı, Şehit Serkan Öğütçü’nün anneleri ile 15 Temmuz Şehidi Ömer İpek ve Şehit Polis Memuru Berat Ergenç’in eşlerini ziyaret etti.Duygu dolu anların yaşandığı ziyaretlerde Annelik vazifesinin çok kutsal bir anlam taşıdığını vurgulayan Başkan Ercan “Annelerimiz için ne yapsak azdır. Bu anlamlı günde, oğullarını kaybetmiş şehit annelerimizi unutmadık. Onlar şehitlerimizin bize emanetidir. Her zaman yanınızdayız” diye konuştu.

Ziyaretlerde Başkan Ercanher anneye hediye takdim etti. Anneler de hatırlanmanın sevinci ile evlat acılarının bir nebze olsun hafiflediğini ifade etti.

BAŞKAN ERCAN SİNCAN SOKAKLARINDA KARANFİL DAĞITTI

Şehit anneleri ziyaretlerinin ardından Başkan Ercan Sincan sokaklarında anne ve anne adayı kadınlara karanfil dağıtarak anneler gününü kutladı.

     
ara
tv
Bu web sitesi Sincan Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü tarafından yapılmıştır. Her hakkı saklıdır.© 2017     Web Master: Ömer DENEK